fotografia

Fotografia

Żyjemy w dobie pisma obrazkowego, nieważne jak ciekawy byłby tekst to jednak właśnie fotografia przyciąga wzrok i skupia na sobie uwagę odbiorcy. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w obszarze promocji, reklamy i szeroko rozumianej sprzedaży. Powiedzmy szczerze, bez profesjonalnej fotografii produktowej nie ma dziś możliwości odnieść sukcesu w wielu branżach, np. w sprzedaży on-line. Tam właśnie fotografia odgrywa kluczową rolę, to w końcu jedyna możliwość obejrzenia produktu.

Fotografia produktowa

Oferujemy profesjonalną fotografię produktową, tzw. packshot. Każdy, kto oferuje sprzedaż dowolnego produktu – zarówno w realu jak i w sieci – potrzebuje właśnie tego typu zdjęć. Przy packshotach nie wystarczy już tylko zrobić zdjęcie leżącemu na stole produktowy. Przy rosnącej konkurencji Wasz produkt musi się wyróżniać, m.in. atrakcyjnym zdjęciem. Odpowiedni sprzęt, ustawienie produktu, naświetlenie a po sesji profesjonalna obróbka zdjęcia to dziś konieczność, jeżeli chcecie w atrakcyjny sposób pokazać swój produkt.

Proponujemy profesjonalne zdjęcia produktowe dla sklepów internetowych, a także producentów i sprzedawców wprowadzających swoje produkty na rynek.

hi-fi zdjecia
zegarki zdjecia

Fotografia plenerowa i sportowa

Wszelkiego rodzaju eventy plenerowe to od dłuższego już czasu niezbędny element promocyjny i marketingowy. W wielu branżach organizacja imprez plenerowych to konieczność do integracji z branżą, pracownikami czy klientami. Każdy taki event powinien mieć profesjonalną sesję fotograficzną, która utrwali te chwile.

Proponujemy profesjonalne sesje plenerowe z wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Profesjonalne zdjęcia z imprez integracyjnych, sesje fotograficzne z firmowych pikników, zdjęcia z wydarzeń sportowych i innych tego typu eventów – na to czeka potem każdy uczestnik imprezy. Zlecając to profesjonalistom masz gwarancję, że nie tylko utrwalimy najważniejsze chwile, ale również oddamy klimat wydarzenia i nastroje jego uczestników.

Close Menu