reklamy

Produkcja Reklam

Profesjonalna identyfikacja wizualna to nie tylko odpowiednio zaprojektowane logo czy atrakcyjnie skomponowane wizytówki. Kreacja wizualnej strony tożsamości (i tym samym rozpoznawalności) danej firmy czy marki, poza oczywistymi wymogami takimi jak oryginalność czy wywoływanie u odbiorców pozytywnych skojarzeń, musi przede wszystkim kierować się wymogami spójności wszystkich elementów, które będzie obejmowała.

Do Państwa dyspozycji posiadamy zespół grafików którzy zaprojektują Wam materiały promocyjne, zaprojektują logo, przygotują ulotki, katalogi. Posiadamy szereg certyfikatów dokumentujących nasze umiejętności takich firm jak Corel, Auto desk, czy Adobe.

Reklama na samochodach

Reklama na samochodzie jest dostrzegana przez większą ilość osób, gdyż jest reklamą ruchomą.

Oferujemy Państwu wykonanie projektu, druk oraz oklejenie auta. Takie reklamowanie firmy, produktu lub usługi jest bardzo popularnym i niezwykle efektywnym sposobem pozyskania klienta.

Jest to najtańsza, najszybsza i najbardziej czytelna forma reklamy zewnętrznej.

Reklama taka może być wykonana w formie jednokolorowych liter i prostej grafiki lub bardziej skomplikowanych kolorowych wydruków

Stosujemy:

wycinanie z folii samoprzylepnej napisów i znaków

druk latexowy na folii (skomplikowane grafiki na karoserię) folie One Way Vision aplikowaną na szyby(od wewnątrz normalna widoczność, a z zewnątrz reklama)

Reklamy zewnętrzne i wewnętrzne

Posiadamy bogaty park maszynowy do produkcji reklam. Są to między innymi lasery CO2, plotery do cięcia foli, plotery do cięcia styroduru, specjalistyczne narzędzia do produkcji liter blokowych lub kasetonów o nietypowych kszałtach, oraz plotery frezujące.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu reklam pozwala realizować nam zlecenia szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach. Świadczymy również usługi z zakresu cięcia foli, tworzyw sztucznych, blachy, sklejki oraz grawerowania na różnych mediach.

Katalogi, ulotki, wizytówki, itd......

Nasza oferta przewiduje nie tylko projekt materiałów, ale również ich wydruk. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętego druku i zapewniamy ich realizację na najwyższym poziomie. Współpracując z nami mają Państwo komfort realizacji różnych zleceń drukarskich, wymagających zaangażowania wielu drukarni, w jednym miejscu.

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma drukarniami. Znamy ich możliwości produkcyjne, dzięki czemu najlepiej zaplanujemy i zrealizujemy nawet bardzo złożone zlecenia na potrzeby kampanii reklamowych. Nasze kontakty pozwalają znacznie skrócić czas realizacji zlecenia. Po zaakceptowaniu projektu wydruku, to my dbamy o dostarczenie odpowiednio przygotowanych plików do drukarni. Gotowe wydruki w określonym wcześniej terminie należy tylko odebrać.

Oddając swoje projekty w nasz ręce oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta, gwarantują maksimum satysfakcji z efektów naszej pracy.

druk aml
cmyk aml

Gadżety reklamowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę gadżetów reklamowych. Od najtańszych za kilkadziesiąt groszy przeznaczonych do masowej dystrybucji do drogich i ekskluzywnych upominków z najwyższej półki typu galanteria skórzana, czy biżuteria reklamowa. Posiadany park maszynowy pozwoli nam na profesjonalne oznakowanie twoich upominków. W zakresie dystrybucji gadżetów współpracujemy tylko z wiodącymi dystrybutorami, importerami oraz producentami co pozwala nam na zachowanie bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

gadżety reklamowe AML
długopisy reklamowe AML
Close Menu